Arturas@baltijosbaldai.lt

Įmonė

Baltijos baldu ogo.jpg
Imonės veikla:
Baldų projektavimas
Mažmeninė prekyba
Didmeninė prekyba
Baldų gamyba
Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas:
300056055
Kontaktinė informacija
Adresas:
Statybininku 12, Gargždai
Telefonas:
+370865033232
Faksas:
+370846344738
UAB „Baltijos baldai“ susikūrė 2004 metais. Iki tol dešimt metų mes buvome žinomi kaip individuali R. Norgilo įmonė. Pagrindinė įmonės veikla – minkštų bei korpusinių baldų gamyba.
Tam, kad būtų pilnai patenkinti pirkėjų poreikiai, bendrovėje dirba virš 70 darbuotojų, gamybiniai plotai užima 3000 m² ploto.Šiuo metu įmonėje gaminami - minkšti kampai, sofos lovos, foteliai, pufai, taip pat nuo 2005 m. pradėjome standartinių ir nestandartinių korpusinių baldų gamybą - individualiai projektuojame virtuvinius, spintų su stumdomomis durimis, biuro bei kitus įvairius nestandartinius baldus. Visi gaminiai išsiskiria gera kokybe, spalvų įvairove, įdomiais dizaino sprendimais. Gaminamiems baldams naudojame tik kokybiškas medžiagas, furnitūrą, todėl garantuojame gaminių kokybę. Mūsų baldus taip pat galite įsigyti ir išsimokėtinai.

Istorija

Žurnalas
Rodyti paskutinius įkeltus baldus
Narys jau
13 metų 2 savaitės

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.