Dauglita ir Co

Įmonė

monės logotipas.jpg
Imonės veikla:
Mažmeninė prekyba
Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas:
301736773
PVM kodas:
100004190814
Kontaktinė informacija
Adresas:
Vokiškų baldų bazė (Gamyklos g. 50, Mažeikiai), Centrinio turgaus baldų Išparduotuvė (Daukšos g.19, Mažeikiai) ir Vokiškų baldų skyrius MINIJOS baldų centre, 2 a.(Dubysos g. 21, Klaipėda)
Telefonas:
+37061608951
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vokiškais baldais. Baldai importuojami tik iš Vokietijos (su mažais defektais, gražintini, iš bankrutavusių parduotuvių) - parduodami patraukliomis kainomis, taikoma lanksti nuolaidų sistema. Visas prekes parduodame išsimokėtinai palankiausiomis sąlygomis. Šiuo metu siūlome Ūkio banko lizingą bei Moki lizingą. Vokiškų baldų bazėje (Gamyklos g. 50, Mažeikiai) itin didelis pasirinkimas natūralios odos svetainės baldų. Taip pat siūlome įsigyti korpusinių, miegamojo bei valgomojo baldų. Prekiaujame aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino vokiškais baldais. Prabangą mėgstantiems klientams galime pasiūlyti vienetinių, prabangių baldų. Centrinio turgaus baldų Išparduotuvėje(Daukšos g. 19, Mažeikiai) didelis minkštų eko odos, gobeleninių bei korpusinių svetainės baldų pasirinkimas, miegamojo lovų, virtuvinių stalų su kėdėmis. Prekiaujame ir pavieniais, iškomplektuotais minkštais baldais, virtuvės ir vonios spintelėmis. Nuolat vyksta išpardavimai. Vokiškų baldų skyrius, įsikūręs Minijos baldų centre, 2 aukšte (Dubysos g. 21, Klaipėda) prekiauja aukštos kokybės natūralios odos, gobeleniniais svetainės baldais bei staliukais. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje svetainėje www.dauglita.lt ir mūsų parduotuvėse. Nuolat kintantis asortimentas suteikia galimybę net ir išrankiausiam klientui pasiūlyti ką nors, atitinkantį jo skonį bei kišenę. Atvykite ir įsitikinsite, jog pas mus dera KAINA, STILIUS IR KOKYBĖ. Maloniai laukiame atvykstant!

Istorija

Žurnalas
Rodyti paskutinius įkeltus baldus
Narys jau
12 metų 10 savaičių

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.