Įmonė

Desforma logo 4.jpg
Imonės veikla:
Baldų projektavimas
Mažmeninė prekyba
Didmeninė prekyba
Baldų gamyba
Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas:
302476232
Kontaktinė informacija
Adresas:
Tilžės g.110A -6, Šiauliai, LT-77164
Telefonas:
+37065033711
Faksas:
+37052433506
El. paštas:
desforma@gmail.com

BŪK KITOKS.

Desforma baldai skirti kuriantiems išskirtinį, modernų ir elegantišką dizainą privačiose ir visuomeninės paskirties erdvėse: namuose, ofise, viešbutyje, restorane, kavinėje, bare ar naktiniame klube ir kt. Tai - unikalūs baldai, kurie radikaliai skiriasi nuo tradicinės masinės baldų gamybos produkcijos. Per žavinčias akį jų formas keliaujanti bangos linija kuria išskirtinumo įspūdį. Estetinį pasitenkinimą keliantys, jaukią ir šiltą aplinką žadantys Desforma baldai vilioja savo paslaptingumu,  yra patogūs ir ilgaamžiai.

Neturi analogų pasaulyje.

2004 m. buvo išrasta visiškai nauja minkštų baldų gamybos technologija, kurios dėka buvo pagaminti pirmieji unikalios sferinės konstrukcijos baldai:"Amphora"-kušetė,"Amphora"-sofa ir fotelis,"Verona"-sofa,dvivietė sofa ir fotelis. Išradimas buvo užpatentuotas ir idiegtas gamyboje. Naujai sukurti baldai sulaukė didelio interjero dizainerių, dekoratorių ir kitų išskirtinio skonio žmonių susidomėjimo.

Rankų darbo kūriniai.

Malonu dirbti su tuo, kas gražu, nauja, netikėta ir paslaptinga. Naujai sukurta ir patentuota minkštų nestandartinių baldų gaminimo technologija ir tobulas rankų darbas leidžia pagaminti baldus, kurie gražiai atrodo iš bet kurios perspektyvos, ir yra tarsi vienetiniai meno kūriniai. Šie baldai gali būti eksponuojami garbingiausioje ekspozicijų salės vietoje. Jie visada suras deramą vietą individualių namų interjere.


Patogumas ir ilgaamžiškumas.

Atrodo neįtikėtina, tačiau šių unikalių sferinių konstrukcijų baldų pagrindas yra pagamintas iš gryno medžio nenaudojant poliuretano masių, todėl baldai yra itin stabilūs ir ilgaamžiai. Naudojant tokį baldą, išgaubtos formos susilieja su kūnu suteikdamos poilsį ir visišką komfortą.

Būkite pastebimi ir madingi!

Kurkite savo stilių rinkdamiesi skirtingų formų, modelių ir spalvų Desforma baldus ir kombinuokite juos tarpusavyje, kurdami unikalų interjerą. Plati medžiagų ir odų spalvų paletė padės sukurti harmoningą visumą su bet kokios spalvos aplinkos detalėmis.

Istorija

Žurnalas
Rodyti paskutinius įkeltus baldus
Narys jau
10 metų 34 savaitės

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.