Cult-design interjero detalės

Folklore_box_01_01.jpg
gracilis_björn2.jpg
Exotic_smycka.jpg

Garsūs švedų dizainerių Maritos Lord ir Magnus Tyren kompanijos “Cult-design” sukurti interjero aksesuarai puoš ir lietuvių namus. “Domus galerijoje” atsidarė salonas “Scandia”, prekiaujantis originaliais dirbiniais, atveriančiais kiekvieno prie jų prisilietusiojo kūrybinį pradą.

“Tai tarsi Lego suaugusiems. Derinant skirtingų kolekcijų gaminius galima susikurti individualų ir nepakartojamą interjerą. Juos kurdami dizaineriai pirmiausia siekia suteikti džiaugsmo žmonėms, kurie per dizaino detales atras savitą žvilgsnį į supančią aplinką”, - pasakojo naujojo salono savininkė Indrė Bagdonienė.

“Cult-design” autoriai sako, kad jų sukurti daiktai šneka gamtos kalba. Į juos perkelta augalų harmonija, kuri inspiruoja kurti gražius ir praktiškus daiktus. “Mūsų tikslas - į kiekvienus namus atnešti dalelę gamtos”, - sako Marita Lord. Interjero aksesuarus menininkai kuria iš keramikos, atrasdami originalias dermes su stiklu, medžiu ir įvairiais metalais. Tai rankų darbo gaminiai, todėl kiekvienas yra unikalus ir skirtingas.

Pasak I. Bagdonienės, “Cult-design” produkcija yra puikios kokybės, tačiau nebrangi. “Scandia” orientuojasi į vidutinę kainą, nors prekių kokybė yra aukšta. Norime, kad pirkėjas galėtų susikomplektuoti išskirtinę kompoziciją savo namams, biurui ar grožio salonui, neišleisdamas didelės sumos pinigų. Kitaip tariant, atsižvelgiame i situaciją, esančią rinkoje šiuo metu”, - sakė salono savininkė.

“Domus galerija” - pirmieji salono “Scandia” namai. Skandinavijos ir Baltijos šalyse gerai pažįstamą, stiprų “Cult-design” prekės ženklą į Lietuvą atvežę verslininkai neabejoja, kad jis bus mėgiamas ir taps dar vienu traukos centru galerijoje.   

 

Atsiuntė:
Indrė Bagdonienė
Vidurkis: 2.8 (13 balsavo)

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.
Interjerai +

Dekoratyvinis lovos galvūgalis

dekoratyvinis-lovos-galvugalis.jpg
Vidurkis: 3.8 (13 balsavo)

Stalo kojos - dviračio ratai

keturi dviracio ratai stiklas stalas.jpg
Vidurkis: 3.4 (5 balsavo)

Valgomasis "Diana"

1213.jpg
Vidurkis: 3.3 (3 balsavo)

virtuvė Palanga

unnamed.jpg2.jpg
Vidurkis: 4 (4 balsavo)

Vaikų kambarys, lovos dviem aukštais

vaiko kambarys lovos dviaukstes.jpg
Vidurkis: 4.9 (13 balsavo)