Nebūk banalus, pirkdamas Valentino dienos dovaną!

shutterstock_4409650.jpg

Artėjanti Valentino diena tapo galvosūkiu daugeliui: ką padovanoti savo mylimajai ar mylimajam? Kaip nustebinti savo antrąją pusę?
Dažniausiai švento Valentino dienos proga visi dovanojame vieni kitiems saldumynus. Prekybos centrų lentynos lūžta nuo įvairiausių šokoladų ar saldainių širdelės formos gausos. Taipogi, metų metais, mylimosioms dovanojamos pliušinės širdelės, įvairūs minkšti žaislai su antraštėmis „Aš tave myliu“, pakabučiai ant kaklo su širdelės formos simbolika, ir kiti panašūs papuošalai. Gėlės taip pat neatsiejama šios šventės atributika, ypač raudonos rožės ilgais kotais. Kadangi, žmonės „nestokoja“ orginalumo, perka dovų čekius. Taip, įteikti dovanų čekius originalu buvo anksčiau, tačiau dabar tai jau yra nebeįdomu ir atgyvenę. Tokias dovanas vis dažniau žmonės gauna kitų švenčių proga. Kalbant apie romantiškas vakarienes, galima sakyti, kad jos nebėra tokios romantiškos. Dažniausiai partneriai yra pavargę po dienos darbų, todėl jiems norisi kuo greičiau gultis į lovą ir miegoti, nes rytojus ir vėl žada begalę darbų.
Visos šios dovanos tampa banaliomis, ir niekuo neišsiskiriančiomis, nes žmonės nesugeba išspręsti sau iškelto galvosūkio: kaip nustebinti?. Galbūt pagaliau atėjo metas mesti šalin tas romantines banalybes, kaip šokoladas, gėlės, vakarienė ir panašiai? Kodėl nepadovanojus savo brangiam žmogui kažko neįprastesnio? Kažko įsimintinesnio, kas suteiks Jūsų miegamajam daugiau intymumo bei geros nuotaikos ir energijos ryte ne tik Valentino dienos proga?
Interjerų vizija nori Jums padėti išpęsti šį galvosūkį, ir padaryti Jūsų porą laimingą!
Pastaruoju metu Jums trūksta energijos, jaučiate nuovargį, ir nebenorite apkrauti savęs mintimis, kaip nustebinti mylimąjį. Mes Jums siūlome tokią dovaną, kuri patiks ir Jums, ir Jūsų antrąjai pusei.
Dabar poros kūno masės skirtumas ne problema. Atsiradusi naujų techlogijų galimybė, du skirtingo minkštumo čiužiniai po vientisu užvalkalu – „JIS ir JI“, padės surasti tinkamiausią ir patogiausią sprendimą miegamajame. „JI“ minkštesnė pusė, o „JIS“– kietesnė (gali būti ir atvirkščiai).
Rekomenduojama rinktis:
- Liekno sudėjimo žmonėms. H2 minkštas (iki 70 kg, kai ūgis iki 170 cm, iki 80 kg, kai ūgis per 170 cm).
- Vidutinio sudėjimo žmonėms. H3 vidutinio kietumo (70–90 kg, kai ūgis iki 170 cm, 80–100 kg, kai ūgis per 170 cm).
Šio čiužinio pagalba Jūs pagerinsite savo miego kokybę, atsikratysite nuovargio ir pagerinsite santykius su savo partneriu. Išsimiegojus darbai taps našesni, galva bus kupina idėjų, o namuose tvyros puiki atmosfera!
Be šito puikaus varianto, UAB „Interjerų vizija“ taip pat galite rasti ir kitų praktiškų dovanų idėjų. Dabar siūlome įsigyti minkštutę vokiečių gamintojų TENCEL antklodę, antialerginę šilko pagalvę, šiltus avies vilnos patalynės gaminius ir dar daug kitų Kupidono atneštų dovanėlių pasiūlymų!
Nepražiopsokite, pasinaudokite šiais išskirtiniais pasiūlymais, pradžiuginkite savo MYLIMĄJĮ ir parleiskite meilės naktį nepamirštamai...
Kontaktai:
Tel.Nr. 860095912 Aušra

Atsiuntė:
UAB "Interjerų vizija"
Vidurkis: 5 (1 balsavo)

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.
Interjerai +

Dvi kėdės, šviestuvas ir paveikslas

dvi kedes paveikslas sviestuvas.jpg
Vidurkis: 3.8 (5 balsavo)

EGGER dekorai interjere

U631_1.jpg
Vidurkis: 4.1 (9 balsavo)

Armchair "Royal"

royal.jpg
Vidurkis: 3 (4 balsavo)

Stalo kojos - dviračio ratai

keturi dviracio ratai stiklas stalas.jpg
Vidurkis: 3.4 (5 balsavo)

Du foteliai priešais židinį ir suolas

foteliai, suolas zidinys.jpg
Vidurkis: 2.9 (7 balsavo)

Raudonos kėdės nedideliame valgomąjame

nedidelis valgomasis raudonos kedes.jpg
Vidurkis: 5 (6 balsavo)