jakobsenhome

Įmonė

jakobsen_home_logo.png
Imonės veikla:
Baldų gamyba
Kontaktinė informacija
Adresas:
Pramonės 1 g.
Telefonas:
+37031577802
Faksas:
+37031577387

JAKOBSEN HOME

Sofos ir kėdės yra tiesiog neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, todėl vargu ar kada susimąstome apie tai. Jūs nenorite galvoti apie sofą, jūs tenorite grįžti namo ir atsipalaiduoti puikiame kambaryje.

Mes - JAKOBSEN HOME ypatingai didžiuojamės savo skandinaviškomis šaknimis ir ilgalaikėmis kokybiškų ir gražių baldų gaminimo tradicijomis. Tai, mūsų nuomone, parodo, kaip atsakingai mes kuriame savo produktus ir kaip rūpinamės savo klientais.

Pagrindinis mūsų tikslas – gaminti išskirtinio dizaino ir kokybės baldus už prieinamą kainą, kurie kiekvieną būstą pavers jaukiais namais. Mes specializuojamės minkštų baldų kūrime, vystyme ir gamyboje.

Pirkdami bet kurį gaminį iš mūsų kolekcijos, galite būti tikri, jog jis pagamintas Šiaurės Europoje iš kokybiškų žaliavų ir laikantis Skandinaviškų baldų gamybos tradicijų.

Istorija

Žurnalas
Rodyti paskutinius įkeltus baldus
Narys jau
7 metai 40 savaičių

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.