7 mitai, kuriuos tenka girdėti apie lauko baldus

Šiais informacijos laikais būtų sunku surasti sritį, kuri nebūtų apipinta didesniais ar mažesniais mitais. Ne išimtis ir lauko baldai ─ tiek rinkdamiesi, tiek statydami lauko baldus, žmonės neretai vadovaujasi realybės neatitinkančiais faktais, kuriuos šį kartą nutarėme paneigti. Kokie populiariausi mitai sklando apie lauko baldus?1. Lauko baldams nereikia priežiūros. Būtų naivu tikėtis, jog kieme pastatę baldų komplektą, apie jį galėsite visiškai pamiršti. Kaip ir bet kokiems kitiems gaminiams, taip ir baldams reikalinga bent minimali priežiūra. Nors ypatybės priklauso nuo pasirinktos apdailos, reguliariai nuvalydami dulkes ir bent porą kartų per sezoną kruopščiai nušveisdami medžiagas, ženkliai prailginsite šių gaminių ilgaamžiškumą ir užtikrinsite estetišką išvaizdą.
2. Jei skirtingi lauko baldai atrodo panašiai, labiau verta pirkti pigesnius gaminius. Taip manantys, turėtų užduoti sau klausimą, kodėl tuomet skiriasi tokių panašių baldų kainos? Gamintojas šiuo atveju niekuo dėtas ─ aukštesnei kainai įtakos turi aukštesnės kokybės, patvaresnės medžiagos. Be to, vizualiai labai panašūs baldai iš tiesų gali slėpti ir kitokias gamybos technologijas, todėl renkantis šiuos gaminius, pravartu įvertinti bendrą visumą.
3. Renkantis lauko baldus, užtenka susikoncentruoti tik į išvaizdą. Tikriausiai taip galvojančių žmonių kiekis tikrai nėra didelis, tačiau vis vien norėtųsi pabrėžti, jog lauko baldai neturėtų būti vertinami tik pagal grožį. Jei norite, kad šie gaminiai įsilietų į eksterjerą ir patikimai tarnautų ne vieną sezoną, taip pat turėtumėte įvertinti ir jų apdailą, dydį bei funkcionalumą.
4. Oro sąlygos nepaveikia lauke stovinčių baldų. Taip, iš tiesų atrodytų labai logiška, jog laukui pritaikyti baldai kieme drąsiai gali stovėti nors ir visus metus, tačiau iš tiesų realybė nėra tokia graži. Daugelis medžiagų nėra atsparios itin šaltiems mūsų žiemų orams, todėl prieš nusprendžiant juos palikti lauke, pirmiausia reikėtų pasidomėti, kokia priežiūra atitinkamiems baldams yra rekomenduotina.
5. Bet kokios medžiagos gali atlaikyti lauko sąlygas. Jei kai kurių kambaryje naudojamų baldų medžiagos sutampa su laukui skirtais gaminiais, tai dar nereiškia, jog juos drąsiai galima pernešti į lauką. Jų pritaikymo galimybės priklauso nuo daugybės aspektų, todėl geriausia, jei nevargindami savęs, eksterjero detalių ieškotumėte lauko baldų kategorijose ─ gausų jų asortimentą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.
6. Verčiau nestatyti lauko baldų ant žolės. Būtų klaidinga taip teigti vienareikšmiškai ─ nors kai kuriems paviršiams, pavyzdžiui, minkštesnei medienai, papildoma drėgmė gali šiek tiek pakenkti, tikrai surasite ne vieną tam pritaikytą medžiagą. Kitas klausimas, ar toks sprendimas visuomet bus patogus. Jei ruošiatės baldus statyti ant žolės, verčiau rinktis lengvai perkeliamus modelius ─ kai prireiks žoliapjovės, juos tiesiog galėsite pernešti į kitą vietą.
7. Dydis yra pagrindinis aspektas, į kurį reikia atsižvelgti statant lauko baldus mažame plote. Logiška, jog mažesnėje erdvėje labai didelių baldų tikrai nepavyks įtalpinti, tačiau tai tikrai nėra vienintelis niuansas, į kurį reikėtų atsižvelgti. Taip pat turėtumėte įvertinti baldų konstrukciją (kuo mažiau jie masyvūs ─ tuo geriau) ir pirmenybę teikti funkcionalesniems variantams. Tokių sprendimų tikrai neteks gailėtis!
Visus šiuos faktus pravartu prisiminti tuomet, kai prireiks naujų lauko baldų. Vadovaudamiesi jais, kur kas paprasčiau išsirinksite patikimus ir ilgai tarnausiančius modelius! O didelį lauko baldų pasirinkimą rasite čia pigu.lt/lt/sodo_baldai/lauko_baldai.

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.