Baldai svetainei

Jei nusipirkote naują būstą, kitas svarbus žingsnis būtų išsirinkti tinkamus baldus. Perkant miegamojo ar svetainės baldus reikėtų atkreipti dėmesį į jų patogumą, komfortabilumą, nes tai turi įtakos ne tik interjerui, bet ir sveikatai.  Jei perkate baldus svetainei, vadovaukitės šiais svarbiais kriterijais: a) Nepirkite baldų iš anksto nesuplanavę. Paskaičiuokite namiškių ir sėdimų vietų skaičių. Taip pat nepamirškite ir svečių. b) Pasidarykite turimų baldų sąrašą. Galbūt kažką galėsite pritaikyti svetainei ir taip sutaupyti? Jei turite senų nanudojamų baldų, geriausia juos būtų parduoti ar padovanoti.
c) Iš anksto apsispręskite dėl norimų baldų spalvos ir stiliaus bei viską surašykite. Tai labai svarbu, nes tada galėsite pabandyti suderinti naujus ir senus baldus. Taip pat galite paprašyti pagalbos iš draugų ar šeimos narių.


d) Prieš perkant baldus išbandykite juos. Atsisėskite, atsigulkite, pagalvokite, ar jie jums bus patogūs. Nesigėdykite išbandyti pirkinių, nes tik jūs geriausiai nuspręsite, kuris baldas yra patogus ir saugus.


Nusipirkus netinkamus, nepatogius baldus iš karto atsiranda sveikatos problemų: nugaros, kaklo skausmai, nuolatinis neišsimiegojimas. Todėl nebijokite patikrinti planuojamą pirkinį. Žemiau pateikti keli svarbūs patarimai, padėsiantys įvertinti baldų konfortabilumą:

 

a) Įsitikinkite, kad sėdimi baldai (sofos, sofos-lovos, minkšti kampai, foteliai, pufai) turi atramas nugarai. Be šių atramų kūno laikysena išsikreipia, todėl tai nėra gerai.

b) Kaklo atramos irgi yra būtinos. Jei perkate krėslą, nepamirškite ir specialios pagalvėlės kaklui.

c) Stebėkite savo savijautą prieš ir po sedėjimo ant naujo krėslo. Jei raumenys yra įsitempę, šis baldas nepadės pailsėti ir vargins.

Baldai yra skirti poilsiui ir komfortui, todėl nepamirškite to pirkdami svetainės baldus!

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.