Daugiafunkciniai baldai: lentyna, stalas, kėdės

Gyvenant nedideliame kambaryje, galima pagalvoti apie tai, kaip optimaliai išnaudoti baldus, paverčiant juos maksimaliai naudingais būsto elementais. Vienas iš originalių erdvės taupymo sprendimų yra daugiafunkcinių baldų panaudojimas namuose.

Pažiūrėkime, kaip lentyna tampa stalu su dvejomis kėdėmis. Triukas yra gana paprastas, patraukus lentynos šonines sieneles, jos virsta kėdėmis. Atitraukus šonines lentynų dalis, likusi vidurinioji lentynos dalis tampa stalu. Lentyna gali būti naudojama knygoms, suvenyrams ar kitoms smulkmenoms susidėti. Prireikus lentyna gali tapti stalu su dviem kėdėmis ir gali būti naudojama valgyti ar rašyti, skaityti, darbui su kompiuteriu, kai žmogui yra tai reikalinga.

Žmonėms, gyvenantiems nedideliuose butuose, daugiafunkcinių baldų panaudojimas gali būti praktišku ir efektyviu erdvės taupymo būdu.

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.