Dušo kabinų sienelių skirtumai ir pranašumai

Šiais laikais apstu skirtingų vonios kambario įrengimo būdų, tad jeigu norisi sukurti moderniai atrodančią erdvę, galima išbandyti ne vieną skirtingą variantą. Vienas iš jų yra dušo kabinų sienelės, kurios, montuojamos ant lygaus paviršiaus, vonios kambaryje atrodo itin šiuolaikiškai. Tad jeigu nusprendėte įmontuoti dušo kabinų sieneles ir savo namuose, turėtumėte žinoti pagrindinius šių gaminių privalumus ir esminius skirtumus.

Kodėl verta rinktis dušo kabinų sieneles?

Dušo kabinų sienelės dažniausiai vertinamos dėl dailios estetinės išvaizdos – lengvos jų konstrukcijos neaprauna kambario ir leidžia sukurti didesnės erdvės įspūdį. Be to, pasirinkus nestandartinius variantus, galima pagal savo lūkesčius suformuoti didesnę ar įdomesnę dušo kabinos erdvę ir taip mėgautis dar didesniu komfortu maudynių metu.

Dažniausiai tokio tipo dušo sienelių stiklas yra padengtas specialia apsaugine danga, tad jų priežiūrai taip pat tenka skirti mažiau dėmesio. Platus dušo kabinų sienelių pasirinkimas pateikiamas Arsan.lt internetinėje parduotuvėje – čia tikrai rasite iš ko pasirinkti.

Pasirinkimo įvairovė

Renkantis vertėtų atkreipti dėmesį į tai, jog dušo kabinų sienelės gali būti dviejų skirtingų tipų – montuojamos kambario kampe ar statomos prie bet kurios kitos sienos. Toks variantas paliks daugiau laisvės projektavimo sprendimams, tačiau jei vonios kambario erdvę reikia taupyti, verčiau pagalvoti apie kampe įrengtą dušo kabiną. Klaidinga manyti, jog kampinių dušo kabinų sienelės yra vieno dydžio – šiame asortimente rasite tiek kompaktiškas kvadratines, tiek gerokai erdvesnes stačiakampio formos sieneles.

Taip pat turėtumėte atsižvelgti į tai, jog kai kurios dušo sienelės neturi rėmų – tokie gaminiai dar lengviau įsilieja į vyraujantį interjerą ir dėl to puikiai tinka prie bet kokio kambario stiliaus. Kartu su sienelėmis montuojamos ir dušo durys – žinoma, jei turite daugiau erdvės ir esate sumanę kitaip, galite palikti vieną ar net dvi tuščias nišas, tačiau tikėtina, jog tuomet maudynių metu prisitaškys kur kas daugiau vandens. Tad jeigu nuspręstumėte montuoti duris, atkreipkite dėmesį į jų varstymo tipą – į vidų atsidarančios ar slankiojančios durelės leis sutaupyti daugiau erdvės.

Taigi dušo kabinų sienelės ypač tiks tiems, kurie svajoja apie šiuolaikišką, erdviai atrodantį vonios kambarį. Jas lengvai įmontuosite bet kokio dydžio patalpoje, tad jei pabodo standartinės konstrukcijos – šis variantas būtent Jums.

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.