Ekologija miegamajame

Vis dažniau kalbama apie ekologiją, jos naudą žmonėms, sveiką gyvenseną... Bet ar susimąstome apie sveiką miegą bei sveikatą, nes žmonės net trečdalį gyvenimo praleidžia miegodami? Ar nevertėtų susimąstyti ant ko miegame?
Jau ir Lietuvoje galite įsigyti ekologiškų čiužinių. Ergokozee čiužinio branduolys sudarytas iš naujos kartos atvirų porų putų poliuretano HR. Dėl šių skirtingo dydžio porų oras geriau cirkuliuoja, nesikaupia drėgmė, nes žmogus per naktį išprakaituoja net iki vieno litro vandens. Be to miegant ant jo nebus karšta, kaip ant viskoelastinio čiužinio. 7 natominių zonų dėka čiužinys maloniai apglėbia kūną, todėl švengiama galūnių tirpimo, nugaros skausmo, raumenys labiau atsipalaiduoja ir geriau pailsima. Čiužiniuose nėra jokių kenksmingų žmogui cheminių priedų bei klijų, kurie dažnai savo sudėtyje turi formaldehidų, ir yra ancerogeniniai. Taip pasiektas rezultatas, kad žmogus gali sveikai miegoti ir nekvėpuoti kenksmingais chemikalais. Kalbant apie čiužinius, jie tiks ir alergiškiems žmonėms, nes juose nesikaupia dulkių erkutės bei grybeliai. Užvalkalai turi EKOTECH sertifikatą, yra antialerginiai. Šiais laikais čiužinių gamybos technologijos sparčiai vystosi ir tobulėja. Nederėtų apsiriboti vien tuo, kas yra likę nuo seno. Šiais moderniais laikais netrūksta naujų technologijų čiužinių gamyboje,kurie gali suteikti ne vien ypatinga komfortą žmogui, tačiau ir padėti esant rimtoms sveikatos problemos. Kaip antai, įvairūs stuburo negalavimai, alergijos, tirpimai atsirandantys kai sutrinka kraujotaka. Vertėtų paminėti keletą rimtesnių čiužinių gamintojų,kurie itin daug dėmesio skiria sveikatai. Metzeler bei Ergokozee gamina ekologiškus ortopedinius čiužinius. Naujausi mokslo bei technikos pasiekimai leidžia gamyboje naudoti saulėgrąžų, sojų aliejus, kurie truputi prailgina čiužinio tarnavimo laiką. Įspūdingas efektas pasiektas pjaustant čiužinio branduolį 3-D pjaustymo technologija, kuri pagerina funkcines čiužinio savybes bei suteikia itin kokybišką poilsį..
Taigi susirūpinkime savo sveikata bei geru miegu. Neterškime to, ką galime kontroliuoti.

Pagarbiai Aušrinė

Visi duomenys apsaugoti autorinėmis teisėmis. Kopijuoti ar kitaip
atgaminti bei platinti be sutikimo draudžiama!

UAB "Interjerų vizija"
Adresas: Vilniaus g. 6, Panevėžys
Tel. nr.: 860095912
El.p. interjeruvizija@gmail.com
http://www.interjeruvizija.lt
Elektroninė parduotuvė http://e.interjeruvizija.lt

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.