Įvairiaspalvė kriauklės spintelė vonioje

Dažniausiai vonios kambaryje nėra langų, ir saulės šviesa pasiekia ne kiekvieną vonią, kriauklę ar veidrodį ant vonios sienos. Saulė yra ne tik šilumos bet ir spalvos simbolis. Saulės šviesos dėka žmogus mato spalvas, aišku, žmogus iš kitos pusės turi šią dovaną - sugebėjimą matyti spalvas ir atspalvius aplinkoje. Spalvos egzistavimas vienodai priklauso nuo abiejų faktorių: šviesos šaltinio ir sugebėjimo matyti spalvas.
Spalvos dažnai naudojamos sienų dekorui, ant langų pakabinant įvairiaspalves užuolaidas ar ryškesnių spalvų paveikslą virš sofos. Tai erdvės ir formos, kuriose mūsų namuose žaidžia spalvos. Spalvų poveikis yra tiesiog stebuklingas, kai kurios iš jų gali atvėsinti vasaros metu, kai kurios sušildyti žiemą. Grįžtant prie vonios kambario, jei dekoras tapo šiek tiek nuobodus ar pilkokas, tuomet spalvos gali atgaivinti ir transformuoti vonios interjerą.
Yra šimtai bendrovių visame pasaulyje, siūlančių spalvingus baldus ir interjero aksesuarus išimtinai spalvų mėgėjams.
Bendrovė "Ceramica Flaminia" siūlo kriauklės spintelę, kuri suteiks saulėtos įvairiaspalvės šviesos ir šilumos vonios kambariui.
Gražus dekoratyvinis elementas, kuris yra taip pat praktiškas ir funkcionalus. Ceramica Flaminia

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.