Kaip apstatyti vaiko kambarį?

Anksčiau vaiko kambariui skirtų baldų pasirinkimas buvo gana skurdus. Šiais laikais platus ne tik rūšių bet ir stilių bei spalvų pasirinkimas,todėl kokius baldų išsirinkimo procesas tampa painus. Žinoma ieškote praktiškų, lengvai sumontuojamų ir pigių baldų. Tai nėra taip paprasta kaip jums gali pasirodyti! Štai keletas patarimų leisiančių jums išsiaiškinti kaip apstatyti savo vaiko kambarį. 

Yra trys pagrindinės vaikiškų baldų rušys. Pirmoji-klasikinė. Baldai pagaminti iš natūralaus medžio. Jie išlaiko savo popiuliarumą, nes tinka ir berniukams, ir mergaitėms, tinka prie bet kokio stiliaus ir spalvos bei gali būti perduodami iš kartos į kartą. Taip pat yra pigių baldų rūšis. Jie dažniausiai būna paprasčiausio stiliaus, surenkami ar sudedami, o jų kokybė gali kisti.Šiandien viena populiariausių baldų rūšių - įkvėpta vaikiškų knygų ir filmų arba atitinkanti mašinų bei pasakų tematiką. Be jokios abejonės jūsų vaiką toks baldų parinkimas nustebins labiausiai.


Prieš apstatinėjant vaikų kambarį nepamirškite, kad vaikų kambario fukcijos labai skiriasi nuo suaugusių. Vaikų kambarys gali pasitarnauti kaip žaidimų kambarys. Jame gali būti laikomi žaislai, o taipogi prireiks vietos knygų spintoms ar kompiuteriams. Erdvė vaikų kambaryje yra pagrindinis dalykas. Taip pat reikėtų atsižvelgti į praktiškumą. Kai kurie baldai turėtų atlikti dvigubą funkciją arba įtilpti į pakankamai mažą erdvę. Jie taip pat turi būti itin patvarūs, nes vaikai nesaugo baldų. Labai svarbu kad baldai būtų saugūs vaikams, todėl jų tvirtumas turi būti pirmoje vietoje prieš renkantis baldus.

 

Kaip ir dauguma tėvų greičiausiai neturėsite daug lėšų tokioms išlaidoms, todėl jums reikės pasirinkti tai, kas siūloma už priimtiną kainą. Dvigubą funkciją atliekančio baldo pasirinkimas visuomet puiki išeitis, nes toks baldas tarnaus esant mažam vaikui ir truputį ūgtelėjus. Ieškoke daiktų ar baldų, kuriuos galima išnaudoti dvejopai.

 Net jei norite nupirkti tokius baldus, kuriais vaikas džiaugsis dabar, turėkite omenyje tai, kad vargu ar norėsite pakeisti juos naujais po kelių metų, kai vaikas išaugs iš to amžiaus ir tie baldai jam nebetiks. Saugumo, patikimumo ir praktiškumo klausimai turėtų būti apsvarstyti labiausiai. Atminkit -  kūrybiškumo pagalba svarbiausius daiktus galite pritaikyti savo reikmėms. Kad nuobodžią aplinką paverstumėte unikalia ir ypatinga vieta panaudokite tapybos elementus ar lipdukus.
Esant tokiam plačiam vaikiškų baldų pasirinkimui, galima lengvai susipainioti, tačiau aukščiau duoti patarimai leis išsirinkti tokius baldus, kuriais ilgus metus džiaugsitės ir jūs ir jūsų vaikai.

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.