Kaip išsirinkti baldus voniai?

Pagražinkite savo vonios kambarį, juk tiek daug laiko praleidžiate jame. Sukurti vonios dizainą ir tai įgyvendinti kainuoja nemažus pinigus, tačiau galutinis rezultatas vertas investicijų. Ši erdvė skirta ne vien prausimuisi ar skalbimuisi, bet ir atsipalaidavimui bei išsivadavimui nuo streso, kurį mes patiriame dienos eigoje. Taigi tualetinio baldo patalpinimas vonioje puikus būdas papildyti vonios interjerą, tuo pačiu sumažinti stresą. Galite pastatyti naują tualetinį staliuką ar spintelę su stalčiais arba tiesiog papildyti baldus elegantiškomis detalėmis.

Dauguma žmonių perdekoruoja savo būstą kartą per keletą metų ne tik dėl funkcionalumo, bet ir tam, kad pagerintų estetinį vonios vaizdą. Vonios baldai darosi vis patrauklesni pirkėjams. Jie privalo būti ne tik funkcionalūs, bet ir patenkinti išrankiausią skonį. Vis labiau žmonių vertina išskirtinio meistriškumo, stilingus, iššaukančius ir patvarius vonios baldus.

Nepamirškite, kad rinktis vonios baldus reikėtų protingai ir apdairiai. Tai reiškia, kad pirma turite parinkti interjero stilių ir prie jo derinti atitinkamas detales. Gerai tai, kad vonios baldai gali būti įvairaus dizaino ir apdailos:nuo rankų darbo iki dirbtinai sendintų, nuo dekoratyviai išdrožinėtų iki minimalsitinių tiesių linijų.

Kita alternatyva – vonioje panaudoti miegamojo baldus, jei tik jie atitinka stilistiką. Žinoma, jie nėra atsparūs vandeniui, tačiau toks sprendimas neabejotinai suteiks gerą įspūdį, ypač jei norite, kad vonios stilius būtų toks pat kaip viso būsto. Tokiu atveju vonioje galite patalpinti staliuką su prie jo derančiomis taburetėmis ar kėdėmis bei veidrodžiais.
Vonioje, kaip ir visame būste, reikia pakankamai vietos naudojamų daiktų patalpinimui-tam reikalingas staliukas ar pakabinama spintelė. Tokie baldai paprastai gaminami iš kietos medienos(pvz.ąžuolo).Prie jų neretai būna minkštasuoliai. Taip pat turite apmąstyti kaip bus naudojamos atitinkamos vonios baldų dalys. Net jeigu neturite daug vietos, galite maksimaliai išnaudoti erdvę
Vonios baldų stiliaus pasirinkimas gana platus, be to nesunku baldus pritaikyti prie bet kurios stilistikos.Truputis sėkmės bei įkvėpimo ir atrasite tai, kas patenkins jūsų poreikius. Galite formuoti apšvietimą, įstatyti specialius langus, bei pridėti kitų papildomų detalių, kurios suformuos naują vonios interjerą.
Prieš perkant baldus, turite žinoti keletą dalykų. Įsitikinkite, kad tiksliai išmatavote bei apskaičiavote vonios santechnikai skirtas vietas. Jei planuojate pakeisti senus vonios baldus, apmąstykite, kur nutiesite voniai, dušo kabinai ar tualetui vandentiekį.
Raktas į sėkmingą perdekoravimą yra planavimas. Turėtumėte pradėti netgi jei neturite susikūręs gero išankstinio plano. Įsitikinkite, kad visi išmatavimai padaryti tiksliai bei žinote ko ieškoti. Jei taip, galite pradėti paieškas baldų parduotuvėse ar internete. Jei neskubėsite ir žinosite kur ieškoti jums reikiamų vonios baldų, pasiektu galutiniu rezultatu nenusivilsite. Jei jums pasisekė ir esate didelio vonios kambario savininkas, galite palikti jau esamą vonios įrangą, papildydami kambarį naujomis detalėmis, kaip aptarta anksčiau. Tačiau reikėtų išlaikyti proporcijas ir objektus bet kuriuo atveju suderinti. Vonios baldų pasirinkimas yra išties platus, todėl išsirinkti tai, kas jums patinka nebus sudėtinga. Lengvai pakeisite savo vonios interjerą ir sukursite atpalaiduojančią erdvę.

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.