Kampiniai stalai - patogiai ir erdviai darbo vietaiKampinis stalas – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori erdvaus darbo stalo, lengvai įsiliejančio į interjerą bei neužimančio daug vietos. Šie stalai idealiai tinka tiek biuruose, tiek namų darbo erdvėse, tiek vaikų mokymosi erdvėse net ir nedideliuose butuose.

Kampinių stalų rūšys

Kampiniai stalai sąlyginai gali būti suskirstyti į tris stambias grupes, t. y., į įprastus kampinius stalus su stalčiais, į kampinius stalus su įvairiais naudingais priedais bei į kampinius stalus su kompaktiška spinta.

Kokie yra kampinių stalų naudingi priedai?

Kaip jau buvo minėta, kai kurie kampiniai stalai gali turėti naudingus priedus. Šie naudingi priedai – tai įvairios nedidelės lentynėlės klaviatūrai, skyriai dokumentams ir pan., taip pat kompaktiškos spintos ir t. t. Skirtingi kampinių stalų modeliai pasižymi ir skirtingais naudingais priedais. Atsižvelgiant į tai, kokie naudingi priedai Jums yra reikalingi, derėtų rinktis ir šio baldo modelį.

Kampinių stalų privalumai

Kampiniai stalai turi tikrai nemažai privalumų. Visų pirma, šis baldas pasižymi erdviu darbo paviršiumi, o tai reiškia, kad ant jo tilps ne tik reikiami dokumentai, bet ir tokia biuro technika, kaip spausdintuvas, skeneris ir, žinoma, kompiuteris. Kampiniai stalai su naudingais priedais taip pat yra „sukonstruoti“ taip, kad viską nuo lentynėlių bei iš skyrių būtų galima paimti net nepakilus nuo kėdės, nes viskas yra šalia vos per ištiestos rankos atstumą. Ne ką mažesnis privalumas yra ir tai, kad šie baldai padeda išlaikyti laisvą erdvę patalpose: kampiniai stalai, statomi kampuose, todėl „neužgriozdina“ darbo kambario erdvės ir kambarys vizualiai atrodo didesnis. Pažymėtina, kad kai kurie kampinių stalų modeliai yra pakeliami, o tai reiškia, kad šiuos stalus lengva pritaikyti bet kuriai darbo vietai, atsižvelgiant į darbuotojų ūgį ir kitus aspektus. Biuruose itin pasiteisina kampiniai darbo stalai su pertvaromis. Šios pertvaros padeda lengvai suformuoti atskiras darbo vietas dviems arba net 4 darbuotojams.

Ar kampiniai stalai yra brangūs?

Kokybiški kampiniai stalai tikrai nėra labai pigūs, tačiau jie tarnauja labai ilgai, o tai reiškia, kad ši ilgalaikė investicija tikrai to verta. Pažymėtina, kad kokybiškų kampinių stalų kaina prasideda nuo 450,00 Eur.

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.