Industrinio dizaino kėdės iš vielos

Modernios kėdės, kuria suprojektavo Wilde + Spieth yra pagamintos iš vieno tęstinio vielos gabalo - jokių varžtų, jokių suvirinimo žymių, nieko kas laužytų sklandžiai aptakias linijas. Ir nieko, kas kliudytų funkciniam "stiprumui" - kėdė yra labai tvirta. Kėdės yra viena ant kitos uždedamos, kad sutaupyti vietos sandėliuojant (iki 10 kėdžių). Pavadinimas CU! Kėdės dizaino autorius yra Indijos kilmės dizaineris Avinašo Shende. Kėdės, kurios gali būti įvairių spalvų ar su industrinio metalo apdaila, primena didžiojo išradėjo Buckminster Fuller projektuotus kupolus.


Įgaubta sėdynė atrodo neįtikėtinai patogi. Gali būti komplektuojamos su sėdynės ir nugarinėmis pagalvėlėmis. Vielinės kėdės gali būti statomos ant kilimo ir tinka naudoti tiek patalpų viduje, tiek lauke.


Kaip nuostabiai kėdės žiūrėtųsi industrinio interjero lofte. Arba, išsibarsčiusios aplink, vidaus kiemelyje. Puikiai atliktų virtuvinių kėdžių funkciją, ypač industrinio dizaino aplinkoje. Tiesiog puikios kėdės!Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.