Kėdutės ir staliukas japoniškai

Ar jums patinka Japonija ir jos tradicijos? Neaukšti baldai, neutralios spalvos, natūralios medžiagos - visa tai yra būdinga tradiciniams Japonijos baldams. Galima sėdėti ant vos vos nuo grindų pakilusių kėdučių ir mėgautis žalia, raudona ar juoda arbata, mąstant ar šnekučiuojant su draugais įprastinėmis, kasdieninėmis ar filosofinėmis temomis. Baldų firma Hiromatsu pristatė naują klasikinio japonų stiliaus baldų kolekciją.

Vėsų rudens ar šaltą žiemos vakarą nereikia nuo lovos ar iš spintos traukti antklodės ar ieškotis šiltesnio megztinio - stalas transformuojasi, tapdamas stalu su antklode. Ir galima toliau tęsti atpalaiduojančią veiklą, lyg sklandant apie 15cm virš grindų paviršiaus.

Kėdės taip pat turi rudeninius ar žieminius rūbus.

Tik natūrali mediena ir natūralūs audiniai buvo naudojami stalo ir kėdžių gamyboje. Įsileiskime šiek tiek Japonijos į savo namus!

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.