Miegas – tai pojūčių metas

.... o pojūčiai mūsų gyvenime yra natūralios kilmės.

 

Šiandieniniame techniką dievinančiame laikmetyje pojūčiams, saugumo jausmui ir malonumui skiriama mažai dėmesio. Šie su ankstyvąja vaikyste glaudžiai susiję jausmai yra ne kas kita, kaip nuostabūs prisiminimai, galbūt apie ypatingo skonio močiutės virtą uogienę, apie nepakartojamą kepyklos kvapą arba mūsų pirmą žaislą. O kas mus tada labiausiai traukė? Ne lygus plastikas ir ne šalta skarda sukeldavo mūsų susižavėjimą – ne, kai buvom maži vaikai, mes kreipdavom dėmesį į natūralias medžiagas – medinius žaislus. Visi mūsų jausmai buvo atviri naujovėms ir mes paprasčiausiai jausdavome, kas mums tinka.

 

Kartu su nesuskaičiuojamų įspūdžių gausa, kuri diena iš dienos užplūsdavo mažąjį žmogų, pojūčiai vis dažniau ir dažniau būdavo nustumiami į antrą planą. Gaila, nes kaip tik šie prisiminimai sukelia mūsų skruostuose šypseną, pagaliau jie yra mūsų gyvenimo eliksyras.

  

Natūralių ProNatura miego sistemų pagalba susigrąžinkime šį pojūčių, saugumo ir malonumo jausmą. Kiekvieną naktį.

 

Sveikas miegas tai dar ne viskas. Tačiau be sveiko miego viskas yra niekai!

 

Daugiau informacijos www.ivo.lt

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.