Mistiški fotelio ir sofos gobelenai

Žiūrint į fotelį, labiausiai dėmesį patraukia baldų gobelenas, dvelkiantis mistika, lyg ir nuvedantis mus į nepažintas dvasinio pasaulio erdves. Fantastiškas fotelis, taip ir norisi įkristi į jo minkštas pagalves. Ar galima norėti ko nors daugiau? Tai modulinė sistema ir galima sukurti skirtingas baldų kompozicijas: fotelis, sofa iš dviejų dalių,
sofa iš trijų dalių, ar minkštas kampas. Kiek įvairių variantų! Šis universalus baldas atrodys fantastiškai, bet kuriame kambaryje. Svetainę gali papuošti minkštas kampas, dviejų ar trijų dalių sofos. Poilsio kambaryje vienvietis fotelis gali tapti puikia vieta paskaityti mėgstamą knygą ar miegamojo kamputyje pasėdėti vakare prieš miegą ar ryte atsikėlus. Nors nesvarbu, kur baldas bestovėtų, savo gobeleno piešiniais ir minkštomis formomis jis kvies prisėsti Jus ar Jūsų svečius.

Fotelio autorius italų baldų gamintojas Futura, akivaizdžiai į ateitį žvelgianti Italijos bendrovė.

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.