Multifunkciniai moduliniai baldai Multiplo

Multiplo yra moduliniai baldai, kuriuos suprojektavo Italijos dizaino įmonė Heyteam. Komplektas gali būti transformuojamas į baldus, kurie gali būti panaudojami pagal poreikius kiekvienu atskiru atveju. Baldų komplektas susideda iš įvairių dydžių modulių, kurie gali būti išdėstomi įvairiais būdais. Galima suformuoti skirtingus baldus, pavyzdžiui, lovą, stalą, fotelį ar sofą. Vienu atveju tai gali būti miegamasis, kitu - svetainė ar poilsio kambarys. Kai baldai yra nereikalingi, galima tiesiog sukrauti modulius vieną ant kito, sutaupant šiek tiek naudingos vietos namuose. Pasigėrėkime šiais moduliniais baldais ir jų išdėstymo variantais.


Multiplo moduliniai baldai idealiai tinka mažiems ir nedideliems butams ar namams su kiek ribota erdve ar žmonėms, norintiems maksimaliai išnaudoti savo gyvenamas erdves, Heyteam.

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.