Originali kėdė iš medžio šakų ir organinio stiklo

Kartais jūros pakrantėje galime pamatyti jūros išmestus, vandens ir smėlio nugludintus, saulės išdžiovintus medžio sausuolius, lentgalius. Ant upės dugno galime rasti medžio šakų, pragulėjusių po vandeniu keletą mėnesių ar daugiau. Ar jūs kada nors pagalvojote, kad galite atrastas medžio šakas panaudoti, sukurdami puikaus dizaino, funkcionalią kėdę?

Vizualiai lengvas baldas, kuris buvo sukurtas, panaudojant šešis vėjo nugairintus, lietaus nugludintus medienos gabalus ir organinio stiklo lakštą. Kėdė savo išvaizda perteikia gamtos apdorotos medienos formų grubumą, paviršiaus šiurkštumą. Iš kitos pusės baldas pateikia skaidraus organinio stiklo eleganciją ir rafinuotumą. Unikali kėdė gimė žmogaus medžiagų apdirbimo technologijų ir gamtos metodų derinyje.

Kėdė gali būti naudojama įvairiuose šiuolaikiniuose interjeruose. Neabejokite, kokioje patalpoje ar kieme ją bepastatytumėte, ji neliks nepastebėta. Kėdės pavadinimas būtų Nuogų kaulų vaiduoklio kėdė, kurios autorius yra Ben Forgey.

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.