Stalas - pianinas namuose

Stalas, kurį sukūrė dizaineris Georg Bohle suderino savyje dvi funkcijas stalo ir muzikos instrumento. Minimalių formų ir linijų stale yra įmontuotas pianinas. Kaip ir tradiciniame pianine, pakeliame dangtelį, dengiantį pianino klavišų klaviatūrą, ir galime groti.

Pirmiausia, tai yra riešutmedžio stalas, skirtas pietauti ar vakarieniauti ir 88 klavišų elektroninis pianinas gali būti malonia pramoga po pietų ar vakarienės. Kai šeimos nariai, draugai ar svečiai nori pasiklausyti pianino muzikos, stalas greitai, pakėlus klavišus dengiantį dangtelį, virsta realiu fortepijonu. Jūs galite groti muziką patys arba pasirinkti vieną iš programų ir klausytis "gyvos" muzikos be pianisto.Stalas - pianinas yra puiki alternatyva neturint daug vietos namuose, bet norint turėti paprastai masyvų ir užimantį nemažai vietos kambaryje muzikos instrumentą. Didžiausią laiko dalį stalas gali būti naudojamas pagal savo pirminę paskirtį, bet panorus ar prireikus, nedidelis stalo kraštelis gali būti naudojamas kaip elektroninis fortepijonas.Stalas - fortepijonas yra vienas iš kūrybiškiausių baldų, kuriame tradicinis stalas transformuojamas meile muzikai.

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.