Susikurkite patogią darbo vietą

Galbūt, jau turite naujas ofiso patalpas, o gal ruošiatės atnaujinti savo biurą, o gal namuose kaip tik įrenginėjate savo darbo kabinetą? Taigi Jums iškyla klausimas kaip suderinti kainos ir kokybės santykį, įsigyjant naujus baldus, Jūsų naujajam biurui. Šaunu, kad pagaliau mūsų visuomenės mentalitetas keičiasi ir vartotojas domisi kaip jam įsigyti pirmiausiai KOKYBIŠKĄ produktą. Nors rinka perpildyta neprofesionalių gamintojų prekėm, kurios savo kaina net negali konkuruoti su kitais Europos Sąjungos gamintojais. Jei ieškote pigios ir neaiškios kokybės prekės, tai galite toliau šio straipsnio ir nebeskaityti. Tačiau jei ieškote tikrai gero produkto, tai kaip tik ši informacija skirta Jums.

Para turi 24 valandas, iš kurių paprastai žmogus skiria 8 valandas miegui, 8 valandas darbui, 8 valandas laisvalaikiui. Taigi viskas yra vienodai svarbu, tiek išsirinkti miegui gerą, patogų čiužinį, tiek susikurti komfortišką darbo aplinką. Juk išsirinkti patogius darbo baldus, tai tas pats, kaip nešioti patogius batus.

UAB "Adelanta" prekiauja baldais, kurie gali įtikti net ir išrankiausio kliento poreikiams, tiek savo stiliumi, tiek formomis, tiek medžiagų gausa, tiek spalvine gama, tiek kaina. Mes galime pasiūlyti biuro baldus, kėdes (vadovo, darbuotojų, laukiamojo), specialios paskirties kėdes (kavinėms, restoranams, kino teatrams, teatrams, stadionams, sporto salėms ir kt.). Mūsų klientų didžiausias rūpestis yra tik išsirinkti tinkamus baldus, o visu kitu pasirūpins UAB "Adelanta" (projektavimas, pristatymas, surinkimas. Baldams ir kėdėms suteikiama garantija nuo 3 iki 12 metų, pogarantinis servisas).

UAB "Adelanta" turi išskirtines teises atstovauti Lietuvoje: MDD, NOWY STYL, STYLISTICA, EURONOVA, MEBLOMECH gamintojus.

Biuro baldai turi būti ypatingai funkcionalūs, patogūs ir ilgaamžiai. Baldų ilgaamžiškumą apsprendžia medžiaga, iš kurios jie pagaminti, teisingai parinktos ir užklijuotos briaunos, paviršiaus danga, jos atsparumas išorės poveikiui. Biuro baldų gamintojai, kaip EURONOVA, MDD, UFFIX išsiskiria klasikiniu stiliumi, elegancija, solidumu, formų įvairove, komfortu.

Darbo kėdė turi būti stabili, bet leidžianti darbuotojui lengvai ir laisvai judėti bei pasirinkti patogią pozą. Mūsų patarimas - pasirinkti ergonominę kėdę. Ergonominės darbo kėdės konstrukcija yra su reguliuojamais porankių aukščiais ir kampais, su kėlimo ir sukimo mechanizmu, leidžiančiu keisti kėdės aukštį bei atlošo atlenkimo kampą; kėdės atlošas yra reguliuojamo aukščio, galima nustatyti pasvyrimo kampą ir pritaikyti tiksliai sėdėtojo nugarai, taip pat būna specialios kėdės su reguliuojama galvos atrama. EURONOVA specializuojasi ergonominių kėdžių gamyboje jau 20 metų. UAB "Adelanta" siūlo gausų kėdžių pasirinkimą: nuo solidžios vadovo iki darbuotojo ar namų biuro kėdės.

Labai svarbu tinkamai parinkti priimamojo baldai, kurie atitiktų Jūsų įmonės koncepciją ir tinkamai Jus reprezentuotų klientų, partnerių akyse. Juk pirmas įspūdis būna tik kartą gyvenime. Biuro priimamasis, tarsi įmonės vizitinė kortelė.

Didžioji dalis baldų gaminama iš medžio dulkių plokščių (MDF). Medžio dulkių plokštės gamyba ir panaudojimas sparčiai auga. Kadangi nebūtina klijuoti briaunų, paprastesnėmis technologijomis galima išgauti kreivalinijinius paviršius. Lengviau pagaminti plastiškesnius baldus. MDF plokštei turi būti naudojamas labai atsparus lakas. Lakuojama keliais sluoksniais. Tokie baldai yra ekologiški, tvirti, ilgaamžiški.

Specialios paskirties kėdės, išsiskiria savo dizainu, funkcionalumu, ergonomiškumu, bei pasirinkimo modelių, spalvų gausa.

 

 

 

Infobaldai.lt neatsako už pateiktos informacijos tikslumą ir aktualumą. Jei radote netikslumų ar informacija yra pasenusi, maloniai prašome informuoti mus el. pašto adresu: info [eta] infobaldai.lt.
Nuoširdžiai dėkojame.